DJ HALİL KÜREL 2010 MİXX ( FAN CLUP)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DJ HALİL KÜREL 2010 MİXX ( FAN CLUP)

DJ HALİL KÜREL 2010 MİX FAN CLUP , DJ HALİL, ACAPELLALAR, LOOPLAR,BEATLAR,

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fan Club Jingle İstek Bölümü

+6
byserci
newdj
bjklidj
unixcan
djdogan39
djhalilkurel
10 posters
YazarMesaj
djhalilkurel
Admin

Fan Club Jingle İstek Bölümü Empty
MesajKonu: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 5:02 pm

ARKADAŞLAR CEVAP KISMINA YAPILACAK JINGLE Yİ YAZINIZ . JINGLELER KALIN ERKEK SESİ İLE YAPILMAKTADIR. 2 GÜN İÇİNDE TESLİM EDİLİR
https://djhalilkurel-fanclup.yetkin-forum.com
djdogan39

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 4:16 pm

DJ Halil Kürel Jingle İsteklerim Bunlar Bakarsan Sevinirim
1-)İnanılmaz Şov (Effeck Olsun)
2-)Remix By Dj DoĞan
3-)Dj Doğan İn The Mix
4-)İnanılmaz Şov Başlıyor
5-)İnanılmaz Şov Devam Ediyor
6-)İnanılmaz Şov Sona Erdi
7-)Dj DoĞan ve inanılmaz Şov(Effeck Olsun)
8-)Reytinglerin Full Olduğu Dakika
9-)Az Sonra İnanılmaz Şov ' da reytinglerin tavan Yapacağı dinleyicilerin baştan çıkacağı İnanılmaz Şov Başlıyor...
10-)İnanılmaz Şov Tüm Hızı Ve Çoşkusuyla Devam Ediyor...
11-)Şarkı Arasından Sonra İnanılmaz Şov Dj DoĞan Katkısıyla Devam Edecek...
12-)Sohbetin Dostluğun Kardeşliğin Saygının sevginin oluştuğu ve bozulmadığı yer İnanılmaz Şov Devam Ediyor...
13-)İnanılmaz Şov Sona Erdi
14-)İnanılmaz Şov Dj Doğanın Katkılarıyla
15-)Dj Doğan Ve İnanılmaz Şov Başlıyor
16-)İstek Bölümümüzden İstekleri Bekleriz , İsteklerinizin Taşmasını dileriz İnanılmaz Şov Devam Etmekte...
17-)Yeni Şarkılar En iyi sunucu en iyi dj'le karşınızdayız İnanılmaz Şov Devam Ediyor...
18-)Gelmiş Geçmiş Şarkılar Mixler Remixler Nostaji Şarkılarla Karşınızdayız İnanılmaz Şov
19-)İnanılmaz Şov Susmak Bilmeyen Programcısı Hiç Durmak bilmeyen şarkılar ve konularıyla vakitlerinizi Almaya Geldik İnanılmaz Şov

Şimdiden Saol DJ Halil Kürel Allah Razı Olsun JİNGLE'LAR NE ZAMAN OLUR.....
BEN DJ DOĞAN 39
cheers
djhalilkurel
Admin

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 4:47 pm

doğan kardeş jinlelerin hazır ama sadece 3 tanesini yapabildim.

adrs: http://www.4shared.com/file/172020400/230d57df/dj_doan_jngleleri.html
djdogan39

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:19 pm

tamam kardeşim saol inş gerisi gelir....saol şimdiden jingle'lar için Very Happy
djhalilkurel
Admin

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 1:50 pm

ne dmek kardeşim
unixcan

MesajKonu: merhaba   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 11:19 am

Merhaba halil kardeş, Senin Şu dj onur gibi taptıgın jingle hangi program ile yaptıgını söylemeni rica ediyorum.. Ben Ses kalınlıgını verıyorum Güzel bir şekilde ama hani muzige göre DDD jjj HHaaa halil halil gibi effecti veremiyorum, bir zahmet açıklarsan sevinirim..
bjklidj

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 8:29 am

arkadaşım onun birçok programı var örneğin fl studio, virtual dj gibi prolarda yapıorum
newdj

MesajKonu: merhaba   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 11:13 pm

merhaba bende dj cem jingle istiyorum 3tane değişik türde olursa cok minnettar kalırım.
örneğin 1.si kalın erkek sesi dj cem desin
2.si titreyerk oluo ya hani şarkının ortasında falan oluo güzel duruo hani ölebişiler işte neyse ya bende ustaya yöntem gösteriom:Dneyse ben yeni başladımda pek bi bilgim yok bunları yaparsan cok seviniirm.
bide bana jingle yapmak icin bi video hazırlarsanız cok ii olur.yani adamın birine balık tutmayı öğretmekmi iidir yoksa hazır balık vermekmi?

Very Happy:D:D

Şimdiden teşekkürler...
byserci

MesajKonu: merhabalarrrrr   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 2:33 am

" Gökhan Altuntaş Liveeeeeee " ve " Sercan Sağdıç Liveeeee" dye 2 jıngle ıstıyorum kardesım sana zahmet...
taner281

taner281

MesajKonu: Merhaba   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:41 pm

Bende Rica Etsem Dj Taner Diye Jingle Yaparmısnız Teşekkür EDerim..

[url=djtaner@live.nl]Djtaner@live.nl[/url]
http://Seniseviyorum-Fm.net.tc
serhatyk06

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:41 pm

ALEMİN KARALI DJ_EZEL_BALCA
JİNGLE YAPARSANIZ SEVİRİM BRİ ERKEK SESİ BİRDE BAYAN SESİ ŞİMDİDEN SAYGILARIMI SUNUYORUM Smile
serhatyk06

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:42 pm

serhatyk06 demiş ki:
ALEMİN KRALI DJ_EZEL_BALCA
JİNGLE YAPARSANIZ SEVİRİM BİR ERKEK SESİ BİRDE BAYAN SESİ ŞİMDİDEN SAYGILARIMI SUNUYORUM Smile
[font=Arial
serhatyk06

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:49 pm

serhatyk06 demiş ki:
serhatyk06 demiş ki:
ALEMİN KRALI DJ_EZEL_BALCA
JİNGLE YAPARSANIZ SEVİRİM BİR ERKEK SESİ TİTREK SESLE BİRDE BAYAN SESİ NORMAL ŞİMDİDEN SAYGILARIMI SUNUYORUM Smile
[font=Arial
asdasd34

MesajKonu: S.a ben Dj yusuf erarslan   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 2:27 pm

S.a Abi ben 14 yaşındayımda Yapamıyorum paramda yok yaptıramıyorum . Bi bayan sesiyle dj yusuf erarslan erarslan diye tekrarLatırmısın Tşk ederim. Smile
sevtap

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 9:16 pm

merhaba arkadaslar bende dj sevtap ve derin fm adına jingle rica ediyorum.inş. yaparsınız şimdiden çok teşekkürler
sevtap

MesajKonu: Geri: Fan Club Jingle İstek Bölümü   Fan Club Jingle İstek Bölümü Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 2:17 pm

sevtap demiş ki:
merhaba arkadaslar bende dj sevtap ve derin fm adına jingle rica ediyorum.inş. yaparsınız şimdiden çok teşekkürler
halil arkadaşım jingle gerçekten yapıyomusunuz bana yardımcı olursanız çok minettar kalırım çok teşekkür ederim Very Happy [b]

Fan Club Jingle İstek Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hot Jingle Player V 1.0
» s.a kardeş dj onurun bitane jinlesi varya kalın bi ses reymix by dj onur dio oses tonuyla reymix by dj ömer diye bi jingle yapabilirmisin ama aynı ses tonu olaca rica etsem
» 50 Cent - In Da Club (ACAPELLA)